Bp SuperV Sentek

BP SUPER V SENTEK ; 10 BİN KM DAHA FAZLA YOL DEMEK!

Madeni yağ sektörünün güvenilir markası BP Super V, sentetik teknolojisi ile üstün katık teknolojisini birleştirerek geliştirdiği yeni ürünü Super V SenTek 15W-40 ile madeni yağ sektöründe bir ilk’e daha imza attı.
Dizel sürücülerinin yakından tanıdığı BP Super V ürün gamına şimdi de uçakları bile koruyan sentetik teknolojisi ile geliştirilen API CI-4 seviyesindeki yeni Super V SenTek’i ekledi.

UÇAKLARI BİLE KORUYAN TEKNOLOJİ
Geçmişten günümüze dizel yağlarda önderliğini sürdüren BP, Türkiye’de 15W-40 viskozite API CI-4 seviyesindeki ilk ve tek sentetik ürün olan Super V SenTek’i piyasaya sunarak liderliğini bir adım daha ileriye taşıdı. Yeni Super V SenTek, Türkiye koşulları için standart 15W-40 motor yağlarında önerilen yağ değişim kilometresinden 10 bin km daha fazla yol kat etmeyi sağlıyor.

Yaz kış, gece gündüz, yokuş, rampa demeden, tek başına, uzun yollarda olan dizel sürücüsünün en büyük yardımcısı BP Super V, SenTek’in bu benzersiz teknolojisi sayesinde hem aracı koruyor, hem de kamyoncunun kazancını arttırıyor.