Castrol Enduron SLD 10W-40

Yeni Nesil Dizel Motorlar İçin Maksimum Yağ Değişim Aralığı ve Koruma
ÜRÜN TANIMI

Castrol Enduron SLD 10W-40, benzersiz Castrol teknolojisiyle filolardaki yeni nesil araçların uzun yağ değişim aralıkları taleplerini karşılamak üzere Scania için özel olarak geliştirilmiş, ağır hizmet tipi dizel motor yağıdır.
PERFORMANS SEVİYELERİ
•ACEA E7
•Scania LDF-2
•Volvo VDS-3
KULLANILDIĞI YERLER
Öncelikli kullanım alanı, yeni nesil düşük emisyonlu Euro 4* kamyon ve otobüslerdir. Bu performans seviyesinin istendiği, daha eski kamyon ve otobüsler ile arazi araç ve ekipmanlarında ve özellikle Scania motorlarda güvenle kullanılabilir. Castrol Enduron SLD 10W-40, motor üreticilerinin tavsiyelerine göre daha uzun yağ değişim aralıkları sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir.
KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Castrol Enduron SLD 10W-40, formülasyonunda kullanılan gelişmiş katık teknolojisi ile en zorlu kullanım koşulları altında ve uzun yağ değişim aralıklarında kullanılan Euro 4 araçlarda mükemmel motor koruması sağlar.
Kullanıcıya sağladığı faydalar:

•En uzun yağ değişim aralığı ile araçların daha uzun yol yapması sağlanır. Castrol Enduron SLD 10W-40, formülasyonundaki kuvvetli katık sistemi ile en zorlu koşullarda bile çalışmaya devam eder. Scania tarafından uzun yağ değişim aralıklarında kullanımı onaylanmıştır.
•Kurum ve diğer kirliliklerin varlığında bile motor koruması sağlar. Castrol Enduron SLD 10W-40, yeni nesil Euro 4 araçlarda her tip motor aşınmasına, tortu ve kurum oluşumuna karşı koruma sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Gelişmiş formülasyonu ile en zorlu çalışma koşulunda bile mükemmel koruma sağlamaya devam eder. Böylece motor ömrü uzar ve program dışı duruşlar engellenir.
Castrol Enduron SLD 10W-40, biodiesel ile uyumludur:
1- Araç üreticisinin biodiesel ile ilgili tavsiyelerine bağlı kalınız.
2- Motorunuz için uygun yağ ve değişim aralığını seçtiğinizden emin olunuz.
Dikkat: Castrol Enduron SLD 10W-40 ile birlikte herhangi bir katkı malzemesi kullanılmaması önemle önerilir.