Taral Mix Motorlu Su Pompası

TARAL MIX MOTORLU SU POMPASI

Taral’ın yeni teknoloji ürünü MIX motor ile tahrik edilen santrifuj tip su pompası kendinden emişli, sessiz, titreşimsiz ve kolay çalışma özelliklerine sahiptir. Alüminyum pres döküm pompa gövdesi, aşınmayan ve sızdırmayan salmastra sistemi, sağlam transmisyon ve benzeri yapısal özellikler pompanın kalitesini arttırmaktadır. Genelde her türlü su transfer işlerinde, tarımsal alanların sulanmasında kullanılmaktadır. Gölet, kanal, su deposu ve benzeri kaynaklardan suyu emerek istenilen alana basınç altında ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Sebze ve meyve bahçeleri, seralarda damlama sulama, spreyleme şeklinde sulama işlerinde, özellikle seralarda üst – yukarıdan spreyleme gibi benzeri birçok alanda kullanılan hafif, taşıması kolay portatif bir üründür.

  • Konusunda ülkemizin büyük kuruluşlarından olan TARAL bütün çiftçilerimize tarım tekniğine ve uluslar arası standartlara uygun çok amaçlı makinalar sunuyor.
  • TARAL tüm yurda yayılmış yetkili satıcı, yetkili servis ve bol yedek parça güvencesiyle çiftçilerimize hizmet sunuyor.
  • TARAL ülkemizde tarım makinaları üretiminde ISO/9001 Kalite Sistem Belgesi alan ilk firma olmanın gururunu taşıyor.
  • Bütün ürünler CE işaretli olup 2 yıl TARAL garantisi altındadır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL 30A
Motor 4 zamanlı, hava soğutmalı, tek silindirli, benzinli.
Güç (Hp / Kw) 2.0 / 1.5 (6500 d/dk)
Silindir hacmi (cm³) 54
Öz.Yak.Sarf.(gr/Kwh) 405
POMPA Santrifuj Yatay Milli
Debi (m³/h) 7,5
Basma yüksekliği (m) 30
Emme yüksekliği (m) 5
Basma çapı (mm) 25
Emme çapı (mm) 25
AMBALAJ Karton Kutu
Ağırlık (Kg) 8
Ölçüler ExBxY (cm) 33 x 26 x34