Castrol Special Bike Cleaner

Özel Formüllü Yüksek Kaliteli Motosiklet Temizleme Sıvısı
ÜRÜN TANIMI

Castrol Special Bike Cleaner, üstün Castrol teknolojisiyle motosikletinizde oluşan kir, yağ ve gres tortularını temizlemek için özel olarak formüle edilmiş, yüksek kaliteli bir temizleme sıvısıdır.
Motosikletlerin boyalı yüzeylerinde, metaller ve metal alaşımlarında, plastik parçalarda güvenli ve etkili temizlik sağlar. Temizlik sonunda motosikletinizde su izleri bırakmaz. Çevreye zararlı fosfat ve solventleri içermez.
KULLANILDIĞI YERLER
Castrol Special Bike Cleaner’ı su ile seyreltmeden motosikletinizde temizleyeceğiniz yere sıkın. Sıvının temizleme görevini yerine getirmesi yaklaşık 1-3 dakika arasında değişmektedir, bunu sıvının renk değiştirmesinden de takip edebilirsiniz. Daha sonra, motosikletinizi su ile durulayarak veya basınçlı yıkama ile çözülen kirleri rahatça temizleyebilirsiniz.
NOT: Basınçlı yıkama işlemi yapıyorsanız, suyun sıcaklığı 30ºC’yi, basınçta 60 bar’ı geçmemelidir.

KULLANIM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
•Motosikletinizdeki boyalı yüzeylerde, metal ve metal alaşımlarında, plastik parçalarda etkili ve güvenli temizlik sağlar.
•Biyolojik olarak çözünebilir, çevreye zararlı fosfat ve solventleri içermez.
•Temizlik sonunda motosikletinizde su izlerini bırakmaz.
DİKKAT: Castrol Special Bike Cleaner, motosikletinizin sıcak yüzeylerinde ve direkt güneş ışığı altında kullanılmamalıdır.