Castrol SRF Racing Brake Fluid

Motorsporları ve Modifiye Uygulamaları İçin Fren Performansı
ÜRÜN TANIMI

Castrol SRF Racing Brake Fluid özellikle, motorsporları ve modifiye uygulamalarında kullanılan DOT 4 standardında sentetik fren hidrolik sıvısıdır.
Castrol SRF Racing Brake Fluid, son derece yüksek performanslı bir ürün olmasını sağlayan, Castrol’e özgü eşsiz Silikon Ester Teknolojisi ile geliştirilmiştir.
DOT 4’ün (minimum 155°C) çok üstünde olan ıslak kaynama noktası (270°C) ve kuru kaynama noktası (320°C) değerlerine sahiptir. Castrol SRF Racing Brake Fluid, aşırı frenleme koşullarıyla karşılaşılan durumlarda yüksek performans gösterir.

PERFORMANS SEVİYELERİ
•SAE J1703
•ISO 4925
•FMVSS 116 DOT 3 ve DOT 4
•JIS K2233G
KULLANILDIĞI YERLER
Mineral yağların tavsiye edildiği sistemler dışında her türlü disk ve kampanalı fren sistemlerinde güvenle kullanılabilir. Pek çok ülkede patentli olan eşsiz bir Castrol ürünüdür. Castrol SRF Racing Brake Fluid ve konvansiyonel fren hidrolik sıvılarını karıştırmak, Castrol SRF Racing Brake Fluid’in faydalarını kısıtlar, bu nedenle; Castrol SRF Racing Brake Fluid dolumundan önce sistemdeki diğer fren hidrolik sıvısının tamamen boşaltılmasına özen gösterilmelidir
Castrol SRF Racing Brake Fluid’in özellikleri, onsekiz aylık bir kullanım ömrüyle sınırlıdır.